3D Secure

Usługa 3D Secure, to gwarancja płatności kartą w internecie o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Usługa jest całkowicie bezpłatna.

  1. Aktywacja

Jeśli planujesz korzystać z transakcji płatności w internecie skontaktuj się z placówką prowadzącą Twój rachunek i sprawdź, czy masz ustalony limit takich płatności.

Jeśli płacisz w sklepie internetowym, który obsługuje 3D Secure, możesz zostać poproszony o dodatkowe potwierdzenie transakcji. W trosce o bezpieczeństwo transakcji, obowiązuje dwuetapowa metoda autoryzacji.

Kartą w internecie zapłacisz:

  1. udzielając odpowiedzi na pytanie weryfikacyjne, które wcześniej ustaliłeś w placówce banku lub poprzez bezpłatną infolinię pod numerem 800 888 888 lub 61 647 28 46 (z zagranicy; opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora). Infolinia dostępna jest przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia,

oraz

  1. podając jednorazowy kod SMS, który otrzymałeś na swój numer telefonu komórkowego, podany w placówce banku do kontaktu,

lub

aktywując usługę 3D Secure w aplikacji SGB Mobile.

Aktywacja potwierdzania płatności 3D Secure w SGB Mobile:

  • wybierz swoją kartę w aplikacji;
  • wybierz przycisk „Więcej akcji”;
  • wybierz „Aktywuj potwierdzanie transakcji za pomocą 3D Secure”;
  • po pojawieniu się informacji o aktywacji, wybierz opcję „Aktywuj”;
  • potwierdź aktywację PIN-em do aplikacji mobilnej.

W ten sam sposób możesz w każdej chwili wyłączyć usługę 3D Secure.

  1. Zablokowanie

Jeśli wprowadzisz błędne dane przy rejestracji karty lub 3 razy podasz błędną odpowiedź na pytanie weryfikacyjne, usługa zostanie zablokowana do końca dnia. Automatycznie o godzinie 00:00 dnia następnego usługa zostanie odblokowana i kolejne płatności będą możliwe.

  1. Odblokowanie

Jeśli nie udaje Ci się zapłacić kartą w sklepach internetowych, które obsługują usługę 3D Secure zadzwoń pod bezpłatną infolinię 800 888 888 lub pod numer 61 647 28 46 (z zagranicy; opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora). Infolinia dostępna jest przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia.

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com