Kantor SGB

Wymieniaj waluty przez bankowość elektroniczną:

  • szybko i bezpiecznie w dowolnym miejscu,
  • na smartfonie, tablecie lub komputerze.

Wymiana walut w Kantorze SGB dostępna jest dla posiadaczy rachunków walutowych, którzy mają też rachunek w PLN i korzystają z bankowości internetowej SGB24. Wymiana walut następuje zawsze pomiędzy rachunkiem w złotych a rachunkiem w walucie wymienialnej.

Możesz też tak zlecić wymianę, aby zrealizowała się automatycznie w przyszłości, dopiero gdy będzie ona możliwa po ustalonym przez Ciebie kursie. Dla bezpieczeństwa, takiemu zleceniu możesz ustawić też datę wygaśnięcia.

Usługa dostępna w dni robocze od 8:00 do 15:30.

 

Bank udostępnia również możliwość wymiany walut w Kantorze SGB poza wskazanym wyżej przedziałem czasowym (w tzw. czasie rozszerzonym) z zastrzeżeniem, iż Bank ogranicza korzystanie z usługi w przypadku przekroczenia ustalonych przez Bank limitów transakcyjnych.

Limity transakcyjne

Maksymalna suma wszystkich operacji odpowiednio dla transakcji kupna i dla transakcji sprzedaży walut w czasie rozszerzonym, wynosi dla transakcji w:

1) EURO - 15.000 EUR,

2) USD -      5.000 USD,

3) GBP -      5.000 GBP.

 

Maksymalna kwota pojedynczej transakcji wymiany walut w czasie rozszerzonym  wynosi 10.000 zł lub równowartość tej kwoty w walucie, wyliczonej wg kursu prezentowanego w Kantorze SGB.

 

Pliki do pobrania:

Instrukcja użytkowania Kantoru SGB

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com