Praca

Bałtycki Bank Spółdzielczy zatrudni na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż  i obsługę produktów bankowych klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz rolników

Miejsce pracy:

 Oddział Trzebiatów

Umowa o pracę:

okres próbny z możliwością przedłużenia

Okres Rekrutacji

od 17.04.2024 r. do 31.05.2024 r.

Zakres obowiązków

  • realizowanie operacji bezgotówkowych i gotówkowych dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych,
  • zapewnienie kompleksowej obsługi klientom instytucjonalnych i indywidualnych,
  • realizowanie czynności z zakresu obrotu znakami pieniężnymi,
  • prawidłowość zebranych dokumentów niezbędnych do podpisania umów z klientami,
  • sprzedaż produktów i usług bankowych,
  • realizacja indywidualnego planu sprzedaży

Oczekiwania

  • preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • preferowany kurs kasjera złotowo-walutowego,
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży produktów bankowych,
  • umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z Klientem,
  • inicjatywa w budowaniu relacji biznesowych,
  • znajomość standardów obsługi klienta,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • praktyczna znajomość narzędzi MS Office, w szczególności Excel, aplikacji mobilnych,
  • czynne prawo jazdy kategorii B

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE L 119 z dnia 4 maja 2016 r.)), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz formularzu rekrutacyjnym, lub przez wskazanie konkretnych danych, które będą przetwarzane, np. w postaci imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, itp. w celu udziału w procesie rekrutacji przez Bałtycki Bank Spółdzielczy, ul. Bogusława X Nr 3, 76-150 Darłowo

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu jest Bałtycki Bank Spółdzielczy, ul. Bogusława X Nr 3, 76-150 Darłowo

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JSN Epic is designed by JoomlaShine.com